Благодарим ви за споделената радост и подкрепа!
Сърдечно благодарим за получените поздравителни адреси по повод 60-годишния юбилей на ДГ №12 „Ян Бибиян“. Вашето внимание, уважение и топли пожелания са най-високата оценка за труда, обичта и отдадеността на целия ни екип.
Изразяваме своята дълбока благодарност към:
-
Община Варна и кмета на Община Варна – г-н Благомир Коцев;
-
Кмета на район „Приморски“ – г-н Николай Желязков;
-
Заместник-кмета – г-жа София Колева;
-
Директора на дирекция „Образование и младежки дейности“ – г-жа Антоанета Хинева;
-
Председателя на ПК „Наука и образование“ – г-н Владислав Бакалов;
-
Директора на ЦПЛР - Логопедичен център - гр. Варна – г-жа Елисавета Савова.
Искрено благодарим за колегиалността и споделения празник на директорите и екипите на: ДГ №5 „Слънчо“, ДГ №14 „Дружба“, ДГ №16 „Слънчева дъга“, ДГ №19 „Славейче“, ДГ №25 „Златно зрънце“, ДГ №26 „Изворче“ и ДГ №33 „Делфинче“.
Вашата подкрепа ни вдъхновява да продължаваме да творим щастливо детство за нашите възпитаници!