Благодарим ви за споделената радост и подкрепа!

Благодарим ви за споделената радост и подкрепа!

Благодарим ви за споделената радост и подкрепа!

Сърдечно благодарим за получените поздравителни адреси по повод 60-годишния юбилей на ДГ №12 „Ян Бибиян“. Вашето внимание, уважение и топли пожелания са най-високата оценка за труда, обичта и отдадеността на целия ни екип.

Изразяваме своята дълбока благодарност към:

  • Община Варна и кмета на Община Варна – г-н Благомир Коцев;

  • Кмета на район „Приморски“ – г-н Николай Желязков;

  • Заместник-кмета – г-жа София Колева;

  • Директора на дирекция „Образование и младежки дейности“ – г-жа Антоанета Хинева;

  • Председателя на ПК „Наука и образование“ – г-н Владислав Бакалов;

  • Директора на ЦПЛР - Логопедичен център - гр. Варна – г-жа Елисавета Савова.

Искрено благодарим за колегиалността и споделения празник на директорите и екипите на: ДГ №5 „Слънчо“, ДГ №14 „Дружба“, ДГ №16 „Слънчева дъга“, ДГ №19 „Славейче“, ДГ №25 „Златно зрънце“, ДГ №26 „Изворче“ и ДГ №33 „Делфинче“.

Вашата подкрепа ни вдъхновява да продължаваме да творим щастливо детство за нашите възпитаници!